Náušnice – módny doplnok nielen pre ženy

Dômyselne nalíčená tvár, skvelý účes a nevyhnutne očarujúce náušnice, ktoré vás rozžiaria. Ktorá zo žien dnešnej doby nechce vyzerať oslnivo a štýlovo? Práve náušnice doladia celkový vzhľad a podčiarknu vašu osobitosť.

Náušnice – symbol moci a bohatstva

Už v dávnych dobách boli šperky súčasťou zdobenia tiel žien a mužov. Najrôznejšie druhy ozdôb - náramky, náhrdelníky, spony a náušnice - slúžili ich nositeľom nielen pre skrášlenie, ale plnili aj funkciu ochrannú alebo liečivú. Chránili proti zlu, mali magickú moc a stali sa neodmysliteľnou súčasťou rôznych kmeňových alebo náboženských rituálov. Šperky boli symbolom, ktorý vyjadroval stupeň moci a bohatstva, ale aj spolupatričnosť s určitou náboženskou skupinou.

Náušnice už s prvými krôčikmi ...

Ozdobou každej ženy sú náušnice. Ich nosenie však v súčasnej dobe nie je iba doménou ženského pohlavia. Týmto doplnkom sa pýši veľa mužov. Pripomeňme si, že aj prvé krôčiky našich dcér sú spojené s prepichovaním ušných lalôčikov a v mnohých rodinách s odovzdaním rodinného šperku ďalšej generácii. Voľba typu náušníc, u žien aj mužov, vychádza z výnimočnosti každého z nás.

Nežná jemnosť, alebo výrazná extravagancia?

Veľmi jemne a žensky pôsobia náušnice z perál. Každá perla, ktorú príroda vyčarí, je absolútne jedinečná. Morské, prírodné aj kultivované perly, rovnako ako aj tie riečne, môžu mať zvláštne nepravidelný tvar. Preto sú perlové náušnice, ručne zhotovené špičkovými šperkármi, vždy úchvatným originálnym šperkom.

K veľkej večernej toalete, ale aj k džínsom ...

Perly sú hitom, sú nesmrteľné. Zdobia čelenky, kabelky, goliere. Zaujímavo prešívané sú nimi topy, blúzky, šaty aj sukne. Vhodná voľba perlových náušníc mimoriadne zvýrazní večernú toaletu a umocní slávnostný pocit pri oficiálnych príležitostiach. Náušnice z perál, pravých alebo umelých, však môžu byť doplnkom, s ktorým sa žena skrášli aj počas dňa. Jemne modelované perlové náušnice vyzerajú výborne k džínsom a tričku, pričom vyžarujú čistotu a nehu. Extravagantné, naozaj výrazné náušnice plné farieb a väčších rozmerov, dodajú šmrnc a lesk a zdôraznia sebavedomie ženy, ktorá sa nebojí vyčnievať z davu.

Aby vynikla dychberúca krása perlových náušníc, a taktiež krása ženy, je nutnosťou nosiť tento šperk v súlade s oblečením. Na trhu, v kamenných obchodoch či e-shopoch, nájdeme nepreberné množstvo náušníc klasicky spracovaných, ktoré doladia oblečenie s nebývalým pôvabom. O vycibrenom vkuse a kreativite ženy vypovedajú štýlové kúsky v rôznych farbách a nápaditom prevedení, ktoré dotvárajú jej osobný imidž.

Perly – slzy šťastia

Perlové náušnice sú doplnkom, ktorý nesmie chýbať v šperkovnici žiadnej ženy. Aj keď sú u nás perly opradené poverami, že nosia slzy a smútok, v iných kultúrach sú to slzy šťastia, moci a bohatstva. Isté však je, že nenájdeme šperk, ktorý by s takou noblesou a eleganciou podporil váš vzhľad tak, ako pravá perla.

Doprava zdarma od € 20

Rýchle dodanie, šperky môžete mať už na druhý deň po objednaní.

Šperky skladom

Na sklade máme vždy široký výber perlových šperkov.

Certifikát pravosti

Ku každému nákupu dostanete certifikát pravosti perál.

Pozitívne recenzie

Prečítajte si recenzie obchodu od našich skutočných zákazníkov.