Perly ako darček pre ženu k výročiu

Takmer každý šťastne zadaný muž sa každoročne stretáva s kardinálou otázkou. Aký darček kúpiť partnerke k výročiu zoznámenia alebo svadby?

Rovnaký problém riešia muži aj pri narodeninách partnerky alebo pred Vianocami. Studnica nápadov na hodnotný a pritom cenovo prijateľný darček, ktorý by ženu potešil, po čase vyschne a muž len márne premieta, akým darčekom by žene svojho srdca vyjadril náklonnosť. Ak práve vy patríte medzi takých mužov, máme pre vás tip na pekný darček k výročiu, k narodeninám aj k Vianociam. Kúpte vašej žene šperk z pravých perál.

V našom sortimente nájdete krásne perlové náhrdelníky, perlové náramky, perlové náušnice, prstene s perlou, prívesky s perlou aj zladené perlové súpravy. Perly, z ktorých sú vyrobené šperky od Buka Jewelry prechádzajú prísnym výberom, ktorým prejdú len lesklé a tvarovo a farebne symetrické perly. Jednotlivé perly sa od seba mierne odlišujú miernou povrchovou nedokonalosťou, ktorá je jedným zo znakov pravosti perál. Do perlových náhrdelníkov a náramkov sú vyberané perly identickej veľkosti a farebnosti. Zapínanie a spojovacie prvky šperkov sú zo striebra alebo zo zlata. Šperky z riečnych perál sú cenovo dostupnou alternatívou k drahším morským perlám. Ku šperku dostanete certifikát pravosti Buka Jewelry.

Nie nadarmo sa 30. výročie svadby označuje ako perlová svadba. Perlový šperk je elegantný a dôstojný darček pre ženu aj v takom okamihu, akým je oslava tridsiatich rokov strávených po boku milovaného muža. Vyriešte starosti s darčekom k výročiu nákupom krásneho a hodnotného šperku. Ceny drobnejších perlových šperkov kúpite do 30 €, náhrdelník z pravých perál kúpite už okolo 80 €. Za rozumnú cenu získate pôsobivý darček, ktorý vašej ženu zaručene poteší.

Doprava zdarma od € 100

Rýchle dodanie, šperky môžete mať už na druhý deň po objednaní.

Šperky skladom

Na sklade máme vždy široký výber perlových šperkov.

Certifikát pravosti

Ku každému nákupu dostanete certifikát pravosti perál.

Pozitívne recenzie

Prečítajte si recenzie obchodu od našich skutočných zákazníkov.