Perly sú vhodné pre Blížencov

Blíženci patria medzi veľmi komunikatívne bytosti. Vyznačujú sa výrečnosťou a často ich uvidíte obklopených ľuďmi. Nemajú radi stereotypy a radšej každý deň zažívajú niečo nové. Je nepravdepodobné, že by ste našli ženu Blíženca, ktorá by bola zahltená domácimi prácami, zvyčajne sú veľmi emancipované a spoločenské. Ich spoločenskosť a otvorenosť im zaručuje veľa priateľov.

Vďaka týmto vlastnostiam sa Blíženci častejšie zúčastňujú na rôznych večerných podujatiach, plesoch alebo bežných stretnutiach.

Ako podčiarknuť osobnosť Blíženca?

Vďaka aktívnej povahe Blížencov je najmä pre ženy Blížencov dôležité vedieť, čo im vyhovuje a čo podčiarkne ich osobnosť. Ak si to žena uvedomí, stane sa hviezdou večierka. Hlavnými drahokamami Blížencov sú citrín alebo jantár. Ich vzhľad však nie je až tak prispôsobený na nosenie. Niet divu, že Blížencom najviac pristanú perly. Ako šperk sú perly vhodné na každodenné nosenie aj ako luxusný šperk na špeciálne príležitosti.

Čo dodáva perlám ich pôvab?

Perly sú výtvorom prírody, čo im dodáva jedinečnosť. Okrem toho si môžete vybrať perly rôznych farieb. Farba perál nie je daná umelým farbením, ale prostredím, v ktorom perlorodky žijú. Perly pre Blížencov vyjadrujú ukazovateľ zlých vlastností, ktoré máme. Práve uvedomenie si a prijatie týchto vlastností znamená silu Blížencov. Z tohto dôvodu perly chránia pred negatívnou energiou. Preto je možné vybrať si aj medzi tmavými odtieňmi. Napríklad čierne perly symbolizujú temnú energiu.

Perla odráža osobnosť

Jemná elegancia perál podčiarkuje krásu ženy v každom veku. Dámy ocenia perlové náušnice s ružovkastým nádychom, zatiaľ čo zrelé ženy zaujme perlový náhrdelník. Dokážu očariť aj malé dievčatá, pre ktoré sa vyberajú menšie perly. Na významnejšie výročia sú vhodnejšie perlové súpravy, ktoré tiež uľahčujú zladenie šperkov na večer. Ženy v Blížencoch sa do toho púšťajú, sú nezadržateľné a rady si rozširujú obzory. Spravidla sú tiež veľmi kreatívni a odlišujú sa od ostatných. Pre tento typ žien môžete siahnuť aj po avantgardnejších perlách v netradičných farbách, ako je fialová alebo modrá. Nech už chcete obdarovať akéhokoľvek Blíženca, v našej kolekcii na vás čaká tá správna perla.

Doprava zdarma od € 60

Rýchle dodanie, šperky môžete mať už na druhý deň po objednaní.

Šperky skladom

Na sklade máme vždy široký výber perlových šperkov.

Certifikát pravosti

Ku každému nákupu dostanete certifikát pravosti perál.

Pozitívne recenzie

Prečítajte si recenzie obchodu od našich skutočných zákazníkov.