Ideálny darček pre dámy narodené v júni

Vybrať ten správny darček pre vašu pani, mamu alebo sestru je často nadľudská úloha. Šperkom nič nepokazíte, ale ak chcete naozaj potešiť, musíte si dobre premyslieť najvhodnejší typ. A to si vyžaduje viac úsilia a originálny nápad.

Kameň narodenia ako ideálny darček

Narodeninové kamene sú drahé kamene špecifické pre mesiac, v ktorom ste sa narodili. Nosenie kameňov podľa mesiaca narodenia vám dodáva pozitívnu energiu a prináša šťastie. Význam každého drahokamu sa však líši podľa jeho druhu, preto je dôležité zamerať sa vždy na jeden konkrétny mesiac. Najvhodnejším drahokamom pre mesiac jún sú perly.

Perly pre každú júnovú dámu

Perly symbolizujú vernosť, čistotu a stálosť. Taktiež sú to jediné drahé kamene, ktoré sa tvoria vo vnútri živého organizmu. Z tohto dôvodu si môžete byť istí, že každá perla, ktorú si kúpite, je jediný originál na svete. Perla má pozitívny vplyv aj na znamenia narodené okolo júna. Upokojuje búrlivé emócie a prispieva k rodinnému šťastiu žien v znamení Raka. Pre Blížencov vyjadrujú ukazovateľ zlých vlastností, ktoré má každý z nás. Práve uvedomenie si a prijatie týchto vlastností znamená silu Blížencov. Tú podporujú najmä perly v čiernom variante.

Tisíckrát iná perla

Vyberte si z rôznych farieb podľa preferencií dámy. Farba nie je vytvorená umelým farbením, ale prostredím, v ktorom perlorodka žije. Nedbalá elegancia perál navyše podčiarkuje krásu ženy v každom veku. Dámy ocenia perlové náušnice s ružovkastým nádychom, zrelé ženy zasa zaujme biely perlový náhrdelník. Dokážu očariť aj malé dievčatká, pre ktoré sa vyberajú menšie perly. Okrem toho posilňujú vzťahy a chránia deti, preto sú perly ideálnou voľbou. Na významnejšie výročia sú vhodnejšie perlové súpravy, ktoré potom uľahčia aj premýšľanie pri kompletizácii šperkov na večer.

Perly sú teda správnou voľbou, ak chcete potešiť svoju vyvolenú a zároveň darovať osobný darček s určitou symbolikou. 

Doprava zdarma od € 100

Rýchle dodanie, šperky môžete mať už na druhý deň po objednaní.

Šperky skladom

Na sklade máme vždy široký výber perlových šperkov.

Certifikát pravosti

Ku každému nákupu dostanete certifikát pravosti perál.

Pozitívne recenzie

Prečítajte si recenzie obchodu od našich skutočných zákazníkov.