Perlový darček k maturite

Ukončenie štúdia je jedným z hlavných životných míľnikov a právom sa označuje za skúšku dospelosti. Úspešné zloženie maturitnej skúšky, alebo promócie je vyvrcholením mesiacov tvrdej práce, a deň promócie sa preto každému navždy vryje do pamäti. Tak ako je nezabudnuteľný deň promócií, rovnako nezabudnuteľný by mal byť aj darček k maturite.

Privítajte svoju dcéru, vnučku alebo priateľku medzi dospelými elegantným darčekom z pravých sladkovodných perál a vyriešte svoje problémy s darčekmi k maturite či promócii. Šperk z pravých perál bude vašej absolventke navždy pripomínať okamih, keď symbolicky vstúpila do sveta dospelých.

Perlový šperk je dôstojným vyjadrením uznania za dlhoročnú prácu a peknou odmenou za úspešné zvládnutie stresujúcich skúšok.

Perlový šperk je hodnotný a cenený darček pre každú ženu a je úplne jedno, či ide o darček k promócii, maturite, svadobný darček, vianočný darček pod stromček alebo darček k narodeninám. Rozbaľovanie darčeka, ktorý ukrýva perlový šperk, vždy rozžiari oči a vyčarí úsmev na tvári obdarovanej ženy.

Pravé perly majú trvalú hodnotu a podobne ako zlato a diamanty nestrácajú svoju hodnotu. Práve naopak, cena perál sa neustále zvyšuje. Preto kúpa perlového šperku môže okrem funkcie darčeka slúžiť aj ako malá investícia.

Kultivované sladkovodné perly sú cenovo dostupnou alternatívou drahých morských perál. Perly používané na výrobu perál môžu byť biele, ružové, krémové alebo tmavé. Napriek vnímanej vysokej cene pravých perál možno perlové súpravy z pravých riečnych perál kúpiť za prijateľné ceny. 

Perlové šperky sú originálnym darčekom, ktorý vydrží až do dôchodku. Darček k maturite má byť darčekom na celý život a perlové šperky to bezchybne spĺňajú. Perly poslúžia ako krásna pamiatka na najkrajšie obdobie v živote absolventky a v jej šperkovnici budú mať vždy čestné miesto.

Doprava zdarma od € 60

Rýchle dodanie, šperky môžete mať už na druhý deň po objednaní.

Šperky skladom

Na sklade máme vždy široký výber perlových šperkov.

Certifikát pravosti

Ku každému nákupu dostanete certifikát pravosti perál.

Pozitívne recenzie

Prečítajte si recenzie obchodu od našich skutočných zákazníkov.