Nakupujeme a vyrábame len od overených dodávateľov a výrobcov, ktorých kontrolujeme. Každý nový typ našich šperkov nechávame skontrolovať a certifikovať. Ku každému nákupu u nás dostanete perlový certifikát.

Certifikácia kvality perál

V našom obchode predávame len overený tovar, ktorý máme pod kontrolou od nákupu prvotných surovín až po distribúciu.

Certifikát CGL

Na každý novo zaradený šperk si nechávame vystaviť certifikát od českého gemologického laboratória v Ostrave a to isté robíme aj pri náhodne dovezených šperkoch. Preto tieto certifikáty nevydávame na každý predávaný šperk, najmä preto, že takýto certifikát by šperk neúmerne predražil. (Ak však chcete certifikát CGL, môžete si ho u nás objednať).

Certifikáty Českého gemologického laboratória sa vydávajú v dvoch verziách: veľkej (pozri náhrdelník a náramok) a malej (pozri prsteň a náušnice). Vydanie certifikátu CGL je spoplatnené, v prípade záujmu o tento certifikát nás prosím kontaktujte.

Certifikát Buka Jewelry

Keďže sme si istí kvalitou predávaného tovaru vďaka vyššie uvedeným kontrolám a metódam, ku každému predávanému šperku dodávame náš vlastný certifikát Buka Jewelry.

Certifikát zároveň obsahuje aj pokyny, ako sa o šperk starať. Ku každému nákupu zasielame certifikát Buka Jewelry, ktorý potvrdzuje pravosť a kvalitu použitých perál a kovu.

Tento certifikát dodávame ku každému perlovému šperku.

Certifikát Pearl Science Laboratory Tokio Japonsko

Japonský certifikát, ktorý definuje kvalitu perly vrátane merania hrúbky perly, efektu zorného požiaru a ďalších parametrov.  Tento certifikát dodávame s niektorými perlami Akoya. Ide najmä o najvyššiu kvalitu japonských perál Akoya: Aurora HANADAMA