Na perlovú svadbu (30 rokov) darujte perlový šperk

Každé výročie svadby si zaslúži pozornosť vo forme pekného daru a prípitku. Ale ak patríte k tým, ktorých manželstvo práve prekročilo 30 rokov, znamená to, že vás čaká perlová svadba.

Oslavy perlovej svadby si môžete naplánovať v bujarých aj triezvych štýloch. Samozrejme, vždy to závisí od vás, vašej nálady a okolností. Dôležité však je, aby vaša láska naďalej dozrievala ako víno a aby vaša manželka bola na svojej perlovej svadbe obdarená skutočnou eleganciou. Krásnym, vhodným, originálnym a prirodzeným predstaviteľom elegancie je nepochybne perlový náhrdelník. Šnúra plná pravých perál podčiarkne individualitu a krásu. A pri takomto významnom výročí je to predovšetkým darček na správnom mieste. 

Pri výbere perlového náhrdelníka alebo celej súpravy perál nešetrite. Svoju ženu poznáte už najmenej 30 rokov, takže určite nebudete potrebovať nápovedu, aká farba sa jej páči. A či dáva prednosť odvážnym alebo jemným šperkom. Perlové náhrdelníky sú bežne dostupné s malými, strednými a veľkými perlami, ako aj v bielej, svetloružovej, krémovej alebo čiernej farbe. 

Pri kúpe náhrdelníka si tiež skontrolujte pravosť použitých perál. Okrem nekultivovaných perál sú pravé perly samozrejme aj tie, ktoré sú kultivované, t. j. z riečnych a morských perál. Každý dobrý predajca perál vám spolu s náhrdelníkom poskytne záruku kvality a pravosti v podobe nefalšovaného certifikátu. Jeden dostanete ku každému nákupu perlových šperkov v našom perlovom e-shope.

Doprava zdarma od € 60

Rýchle dodanie, šperky môžete mať už na druhý deň po objednaní.

Šperky skladom

Na sklade máme vždy široký výber perlových šperkov.

Certifikát pravosti

Ku každému nákupu dostanete certifikát pravosti perál.

Pozitívne recenzie

Prečítajte si recenzie obchodu od našich skutočných zákazníkov.