Sme česká rodinná firma. Od roku 2013 dovážame, vyrábame a predávame šperky z kultivovaných perál. Perly na výrobu našich šperkov nakupujeme priamo od výrobcov v juhovýchodnej Ázii (Japonsko, Indonézia, Čína, Vietnam a ďalšie krajiny).

V Českej republike vyrábame perlové náramky, náhrdelníky, náušnice a prstene. Niektoré šperky vyrábame podľa našich návrhov v zmluvných dielňach v Ázii (najmä v Indonézii).

Pre dovoz a predaj šperkov z juhovýchodnej Ázie sme sa rozhodli už dávnejšie. Na našich cestách po svete sme navštívili mnoho miest a stretli veľa obdivuhodných ľudí. Do Ázie sa opakovane vraciame za pokojom a oddychom, ale aj za inšpiráciou pre náš život a podnikanie. Práve v Indonézii sme spoznali veľmi zručných umelcov a remeselníkov, ktorí vytvárajú nádherné šperky. Výsledkom ich ručnej práce je množstvo fantastických šperkov, ktoré nás zaujali a rozhodli sme sa ich dovážať a ponúkať ich na predaj.

Od založenia našej spoločnosti sme náš pôvodný eshop v Českej republike rozšírili na Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Polsko, Nemecko a teraz predávame šperky po celom svete. V roku 2018 sme otvorili aj showroom a predajňu perlových šperkov v Prahe.

Ak máte záujem o perlové šperky, navštívte našu webovú stránku, rada vám pomôžem s výberom. 

Pavla Jarmarová - majiteľka