Podmanivosť perál víťazí medzi módnymi doplnkami

Len málokedy dokáže šperk urobiť tak dobrý dojem, ako ten z perál. Perlové šperky získavajú na svojej dôležitosti, v šperkovnici sa postupne predierajú do popredia a uväčšiny žien zastupujú úlohu impozantného módneho doplnku k elegantnej či ležérnej garderóbe. Perly môžete kombinovať takmer s akýmkoľvek štýlom oblečenia. Svoje o tom vedela aj vizionárka módneho sveta Coco Chanel, pre ktorú boli dlhé šnúry perál nenahraditeľným doplnkom.

Perlové náhrdelníky? Do práce aj na párty

Typickou charakteristikou perál je jednoduchosť a pôvab. K noseniu môžete voliť nielen perlové náušnice, prstene a náramky, ale aj perlové náhrdelníky. Vyberať si môžete z náhrdelníkov jednoradových, dvojradových, šnúrových, krátkych a krk obopínajúcich, ale aj dlhších, ktoré siahajú až po pás. Všetky zmieňované však spoľahlivo a elegantne doplnia večerné šaty, blúzky a spoločenské kostýmy, ktoré ženy nosia do práce.

Vďaka farebne jemným odleskom perál netreba na zvolenú farbu oblečenia príliš prihliadať. Sama perleť totiž dokáže zrkadliť jeho farebnosť a prispôsobí sa. Ak však stojíte pred nákupom prvého náhrdelníka z perál, potom voľte overenú klasiku, ktorú skombinujete s akoukoľvek farbou šiat. Univerzálnym je perlový náhrdelník v bielom prevedení alebo v jemne ružovom nádychu. Tým odvážnejším môžeme odporučiť perly v čiernej, hnedej, tmavo modrej alebo fialovej farbe.

"Jednoduchost je kľúč k dokonalej elegancii"

Coco Chanel

Perly nie sú výsadou len pre večerné a spoločenské modely. S kľudom ich môžete nosiť aj k akémukoľvek bežnému oblečeniu. Ak si netrúfate svoj ​​dekolt ozdobiť perlovým náhrdelníkom počas všedného dňa, potom ako módny doplnok zvoľte ľahšiu variantu, ktorou môže byť prsteň s perlou, perlový náramok či jemné perlové náušnice. Pre nadšencov ležérnej elegancie sú perlové šperky úplne na mieste. Ak medzi nich patríte, nebojte sa svoj ​​osobitý štýl ozvláštniť napríklad klasickým prsteňom s perlou alebo jemnými perlovými náušnicami.

Nohavice, džínsy, sukne, svetre, košele, tričká alebo topy? K noseniu perál pristupujte s odvahou ako celebrity z celého sveta. Neostýchajte sa perly nosiť do akejkoľvek spoločnosti. Perly totiž jednoduchou a podmanivou eleganciou vždy podčiarknu vašu osobitosť a ženskosť.

Perly pre každú ženu v každom veku

Žiadne pravidlá pre nosenie šperkov z perál neexistujú. Jedno nepísané vám však ponúkneme - mladším dievčatám a dámam menšej postavy pristanú viac perly menších rozmerov, pretože tie veľké na nich pôsobia až príliš ťažkopádne. A naopak. Veľké perly dokonalé zvýraznia ženy v zrelom veku a vysokej postavy.

Doprava zdarma od € 60

Rýchle dodanie, šperky môžete mať už na druhý deň po objednaní.

Šperky skladom

Na sklade máme vždy široký výber perlových šperkov.

Certifikát pravosti

Ku každému nákupu dostanete certifikát pravosti perál.

Pozitívne recenzie

Prečítajte si recenzie obchodu od našich skutočných zákazníkov.