Perlový darček pre ženu? Ako ho správne vybrať

Vyberáte darčeky pre ženu? Šperkom nikdy neurazíte. Vždy prekvapí, oslní, rozžiari a koniec koncov aj dokonale zvýrazní ženskosť. Perlové šperky sú symbolom úprimnej lásky, dôvery a vďaky. Istoiste dokážu zastúpiť tie najhlbšie city a často nenájdená slová. Pýtate sa, ako správne vybrať perlový šperk pre ženu?

Darčeky z perál rozdávajú radosť

Pre svoju eleganciu a prirodzenosť sú najideálnejšou voľbou šperky z pravých perál. Perly sú plodom prírody a perlorodiek, aj keď jedna legenda hovorí, že perly vznikajú zo sĺz antických bohov (necháme na Vás čomu uveríte), no akokoľvek, šperky z perál sú skutočne výnimočnou záležitosťou. Preto by určite žiadnej žene nemali v šperkovnici chýbať.

Rozmanitosť perlových šperkov

Ponuka šperkov z perál je rôzna, či už ide o farebnosť perál alebo o dizajn šperkov a príležitostí na nosenie. Z perál sa bežne vyrábajú perlové náušnice, náhrdelníky, náramky, prstene, prívesky. Jednotlivo, v pároch, či celých setoch. Perly v sebe nesú urodzenosť, šarmantnosť a dokonalú jednoduchosť. Každá perla je svojím tvarom i farebnosťou originálom, teda aj každý šperk vyrobený z perál je jedinečným. 

Farebnosť a veľkosť perál. Aký darček vybrať pre ženu?

Farebnosť perlových šperkov voľte pocitovo. Vždy totiž záleží na tom, aké oblečenie vaša partnerka nosí, ako vyzerá a pri akej príležitosti ste sa rozhodli šperk darovať. Pokiaľ však naozaj potrebujete menšiu nápovedu, radi poradíme. Ženám s tmavšou farbou očí, vlasov i pleti pristanú svetlejšie a jasnejšie odtiene perál (biele perly, ružové perly, šedé perly či svetlo modré perly). Takéto perly ženám úžasne rozžiaria tvár, dekolt aj ruky. A naopak, ženám so svetlejšou pleťou a svetlou farbou vlasov, pristanú tmavšie farby perál (tmavo modré, hnedé perly, čierne perly, či fialové perly). Takéto perly sa postarajú o dokonalé zvýraznenie rysov a celkového vzhľadu. Nie je to samozrejme žiadne pravidlo, aj blondínke pristanú biele perly a tmavovláske tmavé, vyberajte podľa toho, čo má žena rada.

Dôležitá je postava ženy, pre ktorú vyberáte šperk. Ak je žena útlej a štíhlej postavy, voľte menšie perly (maximálne strednej veľkosti). Vieme, že sa muži snažia v tom najlepšom zmysle slova ohromiť svoju milú tým najhodnotnejším darčekom, ale drobná žena sa nemusí cítiť so sadou šperkov z veľkých perál príliš komfortne. Ak si neviete rady s výberom, zavolajte nám alebo napíšte a my Vám radi s výberom pomôžeme.

A čo keď sa aj napriek tomu s darčekom netrafíte? Ak nakúpite u slušného obchodníka, nemal by Vám robiť problémy s výmenou nevhodne zakúpeného darčeka, v našom e-shope je to samozrejmosť.

Perly šťastia

Nech budete pri výbere šperku z perál akokoľvek odvážni, verte, že každú ženu takým darčekom ohromíte. Perly sú našou súčasťou už po stáročia a vďaka možnostiam spracovania, je šperk z riečnych perál veľmi moderným, elegantným a nežným ženským elementom. S vhodným oblečením vytvorí dokonalú súhru a podčiarkne šarm a osobitosť každej ženy.

Miluje Vaša žena jednoduchosť a krásu? Gratulujeme, práve ste pre ňu našli perfektný darček.

Kúpte si teraz perlový darček online.

Doprava zdarma od € 100

Rýchle dodanie, šperky môžete mať už na druhý deň po objednaní.

Šperky skladom

Na sklade máme vždy široký výber perlových šperkov.

Certifikát pravosti

Ku každému nákupu dostanete certifikát pravosti perál.

Pozitívne recenzie

Prečítajte si recenzie obchodu od našich skutočných zákazníkov.