Dokonalý darček ku Dňu matiek?

Deň matiek je skvelou príležitosťou, ako prejaviť vďaku za všetku starostlivosť a starostlivosť, ktorú s nami mamy majú. Prvým krokom k úspechu je nezabudnúť na Deň matiek, čo nemusí byť vždy jednoduché. Koniec koncov, dátum tohto obľúbeného sviatku je tekutý - oslavujeme ho druhú májovú nedeľu. Začiatkom mája teda začnite premýšľať o tom, čím tentoraz potešíte svoju mamu.

Jedinečný a elegantný darček, presne ako tvoja mama

Perla nemusí byť len luxusom, ale aj malou pozornosťou.

Tento rok buďte originálni. Zabudnite na čokoládu a kvety, možno tým mamu potešíte, ale určite ju neprekvapíte. Ale čo iné si vybrať? Elegantná klasika, ktorá vydrží navždy. Aspoň jedna perla by mala mať miesto v šperkovnici každej ženy. Darujete jedinečný drahokam, ktorý pochádza zo živého organizmu, a preto je každý kus jedinečným výtvorom prírody. Nemusíte ani siahať hlboko do vrecka, skutočnú perlu si môžete zaobstarať už za niekoľko sto korún. Okrem toho je darovanie perál aj symbolom úcty a každá mama si úctu zaslúži.

Akú farbu si vybrať?

Vďaka rôznym prostrediam, v ktorých perloočky žijú, si môžete vybrať z rôznych farieb. A každá farba má svoj vlastný význam. V prípade dámy, ktorá má rada klasiku a tradíciu, je najvhodnejšou voľbou biela perla. To okrem svadby symbolizuje aj šťastie a spokojnosť. Šedé perly si naopak vyberie mamička, ktorá sleduje trendy a zároveň chce vyzerať stále elegantne. Čierne perly sú zasa vhodné pre ambiciózne mamičky, pretože znamenajú cestu sebapoznania a úspechu. Perly s ružovým odtieňom sú veľmi žiaduce, pretože charakterizujú lásku a ochranu. Ak stále váhate, či túto farbu zvoliť, nemôžete urobiť chybu. Čoraz obľúbenejšie sú aj originálne fialové perly. Symbolizujú spojenie dvoch protipólov. Nech si vyberiete akúkoľvek farbu, vždy si môžete byť istí jednou vecou. Každá perla vyčarí vašej mame úsmev na tvári, ktorý si pamätáte z detstva.

Doprava zdarma od € 60

Rýchle dodanie, šperky môžete mať už na druhý deň po objednaní.

Šperky skladom

Na sklade máme vždy široký výber perlových šperkov.

Certifikát pravosti

Ku každému nákupu dostanete certifikát pravosti perál.

Pozitívne recenzie

Prečítajte si recenzie obchodu od našich skutočných zákazníkov.